На Євро-2020 з першого місця: Україна феєрично перемогла Португалію. Кінцівка матчу була вкрай напруженою, але П'ятов свою дуель у Роналду виграв начисто.

Збірна України провела на НСК "Олімпійський" доленосний матч проти Португалії. Розпочався він просто чудово — Марлос подавав кутовий справа, Кривцов вдало пробив головою, Патрісіу парирував удар захисника, але прямо на ногу Яремчуку. Форвард по порожніх воротах не схибив — 1:0 вже на 6-й хвилині! Про таке можна було тільки мріяти, інформує Ukr.Media.

А минуло ще два десятка хвилин — і на трибунах, де активною підтримкою відрізнялися представники фан-руху "Вірні збірній", почалося щось неймовірне. Це Ярмоленко подвоїв рахунок в матчі — левова частка в голі належить захиснику Миколенко, який пройшов по своєму лівому флангу і низом вирізав відмінну передачу в центр штрафного на екс-динамівця. Ярмоленку залишалося "розстріляти" ворота Патрісіу ударом в правий кут — 2:0!

Звичайно, таке ніяк не могло влаштувати Португалію, яка в першому таймі запам'яталася лише штрафними Роналду. Відразу після перерви Фернанду Сантуш випустив Феліша, але зірка "Атлетіко" мало чим проявляла себе — основна небезпека як і раніше виходила від Роналду, однак П'ятов діяв вище всяких похвал.

Ключовий епізод поєдинку стався на 72-й хвилині. Після бурхливих апеляцій португальських футболістів англійський суддя Тейлор призначив пенальті за руку Степаненко, хоча повтор чітко показує, що м'яч туди потрапив від стегна півзахисника, що є випадковим рикошетом. Але VAR у євровідборі не використовується, так що Роналду пішов виконувати 11-метровий — і був точний.

Кінцівка матчу була вкрай напруженою. П'ятов свою дуель у Роналду виграв начисто — в компенсований час він потягнув "мертвий" удар португальця головою, Пепе не зміг добити з пари метрів, а Данилу ледь не зламав поперечину своїм пострілом. Проте Україна все-таки вистояла, здобула перемогу над діючим чемпіоном Європи, забезпечила собі перше місце і вийшла на Євро-2020. Браво!

Євро-2020, Відбіркові матчі. Груповий турнір. Група B

Україна — Португалія 2:1 (2:0)

Голи: Яремчук, 6 (1 : 0); Ярмоленко, 27 (2 : 0); Роналду, 72 (пенальті) (2 : 1).

Україна: П'ятов; Миколенко (Пластун, 94); Кривцов; Матвієнко Н.; Степаненко (до 72); Зінченко; Маліновський; Ярмоленко; Караваєв; Марлос (Коноплянка, 63); Яремчук (Коваленко Вік., 73)

Португалія: Руй Патрісіу; Геррейро; Семеду Н.; Діас Р.; Пепе; Перейра Д.; Бернарду Сілва; Моутінью (Фернандеш Б., 56); Маріу Ж. (Брума, 68); Роналду; Гуедеш Р. (Феліш Ж., 46).

Попередження: Степаненко, 25, 72; Ярмоленко, 47; Зінченко, 94; Коваленко Вік., 95 — Пепе, 26; Діаш Р., 64.

Вилучення: Степаненко, 72 (друге попередження).