«Шахтар» у матчі з «Олександрією» втратив перші очки. Є справедливість у тому, що лідера зупинила команда Шарана, яка в цьому сезоні поки діє вище всяких похвал.

Від матчу "Шахтаря" з "Олександрією" вболівальники очікували цього єврокубкового напруження — і дочекалися таки! Справжній кураж спіймав голкіпер збірної України Паньків — тільки в першому таймі він не дав Мораесу оформити хет-трик, відображаючи його удари з різних точок. І не Мораесом єдиним — перед перервою воротар ще й відбив небезпечний удар Тете. Втім, "Олександрія" теж не відсиджувалася в обороні. П'ятов щонайменше двічі рятував — Шастал пробивав головою у лівий кут, Задерака ногою в правий, але в обох випадках воротар був на висоті, інформує Ukr.Media.

У другому таймі Паньків продовжив феєрію (відбив складний удар Тайсона з середньої дистанції), так що Луїш Каштру вирішив освіжити гру замінами. На полі з'явилися Коноплянка і Патрік, і саме з другим гравцем тренер не вгадав. На 75-й хвилині Патрік атакував футболіста, який вже не володів м'ячем (дісталося Банаде), за що справедливо побачив перед собою червону картку.

Втім, "Олександрія" недовго була у більшості. Шастал за десяток хвилин отримав два попередження, так що склади зрівнялися. "Шахтар" пішов всіма силами на останній штурм, але Паньків потягнув удари від Кривцова і Тайсона, а спроба Степаненко забити головою обернулася фолом в атаці.

0:0 — "Шахтар" втрачає перші очки в чемпіонаті. Є справедливість у тому, що лідера і чемпіона зупинила команда Володимира Шарана, яка в цьому сезоні поки діє вище всяких похвал.

2019-20, Чемпіонат України. 2-й коло. 12-й тур

"Шахтар": П'ятов; Додо К.; Хочолава; Кривцов; Ісмаїлі; Степаненко; Коваленко (Алан Патрік, 59 до 75); Тете (Коноплянка, 59); Марлос (Соломон, 74); Тайсон; Жуніор Мораес.

"Олександрія": Паньків; Бабогло; Довгий А.; Дубра; Стецьков; Гречишкін; Третьяков (Бухал, 90); Лучкевич; Запорожан (Банада, 58); Задерака (Пашаєв П., 61); Шастал (до 84).

Попередження: Тете, 53; Степаненко, 57; Хочолава, 82 — Гречишкін, 45; Банада, 76; Шастал, 77, 84; Бабогло, 78; Довгий А., 89.

Вилучення: Алан Патрік, 75 — Шастал, 84 (друге попередження).