U19: "Шахтар" програв хорватському "Динамо Загреб". Футболісти «Динамо» почали впевнено і впродовж усього тайму діяли першим номером.

В 4-му турі Юнацької ліги УЄФА «Шахтар» U19 зустрічався із загребським «Динамо». Ніхто з учасників групи З ще не втратив шансів на вихід в плей-офф. «Гірники» у стартових турах набрали 2 очки і замикають турнірну таблицю, а загребці з 5 балами лідирують у квартеті. Наставник «Шахтаря» U19 Андрес Карраско в цьому матчі вирішив повернутися до схеми з чотирма захисниками, а в ролі форвардів сьогодні зіграли Михайло Мудрик і Абдулла Абдуллаєв, інформує Ukr.Media.

Акцент на оборону

Футболісти «Динамо» почали впевнено і впродовж усього тайму діяли першим номером. Вже в дебюті Анатолій Трубін ногою відбив удар Янковича, а Карріца з непоганої позиції пробив вище воріт. «Гірники» намагалися відповідати швидкими переходами з оборони в атаку, проте довести хоча б один епізод до удару не вдавалося: Абдуллаєв міг вийти один на один, але послизнувся перед штрафним, а Очеретько готувався замикати простріл Драмбаєва, ось тільки його випередив захисник хорватів. Незадовго до перерви гостей ще двічі виручив Трубін, взявши удар Шипоша п'ятою, а потім парирував постріл Марина зі штрафного.

Все вирішив один гол

У дебюті другої половини підопічні Андреса Карраско намагалися перехопити ініціативу і провели кілька гострих атак, але при цьому отримали м'яч у свої ворота: на 61-й хвилині Крізманіч, прийнявши м'яч від Шипоша, пробив у правий кут — Трубін зреагував, але врятувати команду не зумів. Футболістам «Шахтаря» не залишалося нічого, окрім як йти вперед великими силами, але загребці грамотно зустрічали гостей в середині поля і не дозволили створити жодного гольового моменту біля володінь Кркаліча. Контратаки суперника виглядали куди небезпечніше, і, якби не блискуча гра Анатолія Трубіна, рахунок міг бути зовсім іншим. Голкіпер «гірників» потягнув удар Карріци і взяв вихід один на один у Шипоша, а потім виручив після спроби Юларджії пробити низом і від добивання Маріна. У компенсований час нічию «оранжево-чорним» міг принести Абдуллаєв, проте з його спробою впорався воротар господарів.

0:1 — «Шахтар» U19 поступається загребському «Динамо», але зберігає теоретичні шанси на вихід з групи. Для цього «гірникам» необхідно виграти обидва матчі — з «Манчестер Сіті» (26 листопада) і «Аталантою» (11 грудня).

«Динамо» U19 (Загреб) — «Шахтар» U19 (Донецьк) — 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 Кризманич (61)

«Шахтар» U19: Трубін (к), Козик (Капінус, 81), Муравський, Якуба, Драмбаєв (Рудавський, 46), Криськив (Кобилянський, 70), Бондаренко, Судаків, Мудрик (Світюха, 81), Очеретько (Кобак, 55), Абдуллаєв.