Ліга чемпіонів.Шахтар на виїзді зіграв в нічию з Динамо Загреб. Шахтар врятував нічию у Загребі, забивши два голи в компенсований час.

Шахтар в Загребі в матчі проти місцевого "Динамо" в Лізі чемпіонів подарував своїм уболівальникам весь спектр емоцій від розчарування до неймовірної радості, інформує Ukr.Media.

Все почалося добре для Шахтаря, який зі старту забрав м'яч під свій контроль і забив швидкий гол. На 13-й хвилині після передачі Моріса на ближню штангу Алан Патрік в дотик замкнув атаку, яку сам і розпочав.

Після пропущеного м'яча Динамо заграло активніше і стало створювати свої моменти. З'явилася боязнь, що як у матчі в Харкові після забитого гола Шахтар втратить нитку гри. На жаль, так і сталося, і Бруно Петкович на 25-й хвилині зрівняв рахунок, перестрибнувши всіх в штрафній Шахтаря.

На початку другого тайму на полі була рівна гра і моменти виникали біля обох воріт. Найкращий з них був у Динамо на 59-й хвилині, коли Леовац виходив сам на сам з П'ятовим, але Кривцов встиг, заблокував удар і від його ноги м'яч потрапив у поперечину.

Саме цей момент став почалося гойдалки емоцій. Спершу маятник хитнувся в бік Шахтаря — на 74-й хвилині Моро за фол в центрі поля отримав жовту картку, яка стала для нього другою, і залишив команду в меншості, а вже в наступному моменті Матвієнко мав забивати, але з кількох метрів влучив у воротаря.

Після цього маятник хитнувся в інший бік — на 79-й хвилині Марлос отримав другу жовту картку і достроково залишив поле. А через чотири хвилини вийшов на заміну Лука Іванушеч і вивів "Динамо" вперед.

Каштру пішов ва-банк, випустивши Дентіньо і Тете замість Матвієнко та Алана Патріка, але, здавалося, помилився, оскільки Динамо зловило "гірників" на контратаці та на 89-й хвилині Аріян Адемі збільшив різницю до двох голів.

Коли арбітр піднімав табличку з п'ятьма доданими хвилинами, в Шахтар вірили лише самі віддані фанати.

Коваленко подав у штрафну, а Жуніор Мораєс головою відправив м'яч у ворота. Далі — більше. Шахтар всією командою пішов в атаку, заробив кутовий на 6-й компенсованій хвилині, вперед пішов Пятов і саме воротар Шахтаря отримав удар по обличчю з боку суперника. Пенальті, який реалізував Тете.

Нічия 3:3 — Шахтар і Динамо з п'ятьма очками продовжують боротися за друге місце в групі C, причому за особистими зустрічами перевагу отримав Шахтар. 26 листопада донецький "Шахтар" зіграє на виїзді проти Манчестер Сіті.

Динамо З — Шахтар 3:3

Голи: Петкович, 25, Іванушец, 8, Адемі, 89 — Алан Патрік, 13, Коваленко, 90+4, Тітки, 90+8 (пен.)