Матч Чорногорії і Росії був зупинений через поранення футболістів (відео). Голкіпер росіян отримав травму на першій хвилині матчу

Відбірковий матч на Євро-2016 між Чорногорією і Росією був перерваний із-за того, що футболісти збірної РФ отримали поранення через атаки вболівальників.

Відразу після початку матчу, в голкіпера збірної Росії потрапив фаєр, і він відправився в лікарню.

Арбітр зупинив зустріч і відвів команди в підтрибунне приміщення.

Однак, після відновлення гри, у гравця збірної Росії Романа Широкова потрапив сторонній предмет, кинутий з трибун.

Гра була остаточно зупинена за рахунку 0:0. УЄФА обіцяє винести рішення протягом трьох днів.

ВІДЕО

Нагадаємо, в рамках відбіркового циклу Євро-2016 українська національна команда поступилася на виїзді іспанській з рахунком 0:1.

Підопічні Михайла Фоменка втратили відразу кілька шансів для того, щоб розпечатати ворота Ікера Касільяса, але м'яч вперто не йшов у бажану мету.