Фанат, який поранив Акінфєєва  на відео. З'явилися деталі футбольного скандалу міжнародного масштабу, який стався на стадіоні Подгориці на матчі між російською та чорногорською збірними.

В Мережу виклали відео, зняте на першій хвилині гри на тій самій трибуні, звідки в голову голкіперу Ігорю Акинфееву прилетів фаєр.

На кадрах добре видно, як кричущі вболівальники, запалювали факел, і момент кидка. Коли фаєр, залишаючи за собою димовий слід, полетів до воріт, трибуна просто заревіла. Після падіння Акінфєєва фанати кілька секунд покричали і стали вести себе тихіше. Особи, які потрапляють в об'єктив, виглядають розгубленими, хтось, витягнувши шию, стежить за нерухомим голкіпером і підбіжавшими до нього спортсменами, хтось вказує рукою в бік метальника.

28-річний російський голкіпер вже повернувся до Москви і пройшов медогляд. На щастя, спортсмен не отримав серйозних травм і вже збирається повернутися до тренувань. У той же час, лікарі діагностували у Ігоря Акінфєєва опіки шиї. Молодий чоловік, який кинув фаєр, вже затриманий поліцією.

Нагадаємо, що вже на 20-й секунді в голову голкіпера збірної Росії Ігоря Акінфєєва прилетів палаючий фаєр, після чого гра була зупинена. Через 15 хвилин зустріч була відновлена, проте остаточно перервати матч головному арбітру довелося на 70-й хвилині, коли з трибун у Дмитра Комбарова прилетів сторонній предмет, за деякими даними, це був ніж. Тепер збірної Чорногорії, швидше за все, буде зараховано технічну поразку з рахунком 0:3.

Прес-офіцер УЄФА Сергій Борисов заявив, що, якби Росія стала на заваді відновленню гри, чорногорцям б зарахували поразку. "Я припускаю, що матч відновився тому, що обидві команди і арбітри прийшли до такого спільного рішення. Якщо б одна з команд стала на заваді відновленню гри, тоді гравці на поле не вийшли, і чорногорцям було б зараховано технічну поразку".

Росія вже подала протест до УЄФА у зв'язку з інцидентом. У найближчі дні УЄФА зробить організаційні висновки щодо недоігранного матчу Чорногорія - Росія. З великою часткою ймовірності господарям поля буде зараховано технічну поразку - 0:3.