"Динамо" обіграло "Олімпік" у 20-му турі Прем'єр-ліги України. Київське "Динамо" у матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу з трудом обіграло донецький "Олімпік".

Зустріч на столичному НСК "Олімпійському" завершилася з рахунком 1:0, передає Ukr.Media.

У першому таймі "Динамо" довго возилось з м'ячем, але моменти створював тільки "Олімпік". Непогані дальні удари плюс помилка Рудько, яку він швидко виправив. У киян Ярмоленко відзначився голом з офсайду.

Друга половина гри перетворилася на один суцільний штурм господарів стадіону. Київські гравці мали багато шансів для взяття воріт Махардзе, але в самий останній момент футболістів або підводила точність, або впевнено грав голкіпер.

Лише коли до фінального свистка залишалося 2 хвилини, киянам вдалося нарешті забити переможний гол. Артем Бесєдін перестрибнув всіх після подачі Дерлиса з кутового і головою спрямував м'яч у сітку воріт.

"Динамо" – "Олімпік" 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 90 Бесєдін.

Динамо" – Рудько, Бурда (Морозюк, 72), Виду, Пантіч, Кадар, Гармаш (Яремчук, 81), Шепелєв, Буяльський (Сидорчук, 69), Ярмоленко, Бесєдін, Гонсалес.

"Олімпік" – Махарадзе, Гошкодеря (Поступаленко, 63), Цимбалюк, Иллой-Айет, Немчанінов, Моху, Матяж (Федорів, 76), Парцванія, Богданов (Брикнер, 87), Гришко, Шестаков.

Попередження: Гармаш (44), Ярмоленко (67), Цимбалюк (72), Иллой-Айет (77), Федорів (83).

Після цього підопічні Сергія Реброва набирають 43 очко і їх відрив від лідируючого "Шахтаря" зберігається на рівні 10 пунктів. "Олімпік" з 29 балами посідає п'яте місце.

Свій наступний матч "Динамо" проведе 12 березня проти "Зірки" Кропивницького.