ЧС - 2018. Україна обіграла Косово: Марлос дебютував за збірну. Ситуація в групі I після матчів 6 жовтня. Збірна України на виїзді зуміла здобути важливі три очки у матчі проти збірної Косово.

Відбір на ЧС-2018, передає Ukr.Media.

Група I

Голи: Автогол 60, Ярмоленко 87

Потужна злива зіпсував усі плани команди Шевченка на комбіновану гру, але тим не менш збірну України влаштовувала тільки перемога. Перший тайм пройшов на половині поля Косово, але забитими голами так і не закінчився.

На другий тайм Шевченко кинув у бій новчіка Марлоса, який замінив непомітного Кравця. До речі, Кравець пропустить гру проти хорватів із-за перебору жовтих, як і Ордець.

На 60 хвилині Ярмоленко і Марлос накрутили на правому фланзі, а потім віддали на Коноплянку. Євген зробив навіс в штрафну, де Гармаш у боротьбі з захисником зумів домогтися успіху - автогол.

На 87-й хвилині Ярмоленко опинився у воротарському майданчику і потужним ударом під перкладину подвоїв рахунок.

Ситуація в групі I після матчів 6 жовтня

Ісландія обіграла Туреччину на виїзді 3:0, а Хорватія зіграла внічию з Фінляндією 1:1.

Останній матч у відборі на ЧС-2018 збірна України проведе в понеділок, 9 жовтня проти Хорватії. Початок матчу в 21:45.