Зимова Олімпіада-2018! Віта Семеренко: "Сама винна, що не впоралася зі стрільбою". Найкраща українська біатлоністка у спринті на Олімпіаді-2018 прокоментувала першу гонку Пхенчхана.

Чотири роки тому перший олімпійський біатлонний старт приніс Україні  медаль: Віта Семеренко виграла "бронзу", яку незабаром обміняє на "срібло" після дискваліфікації росіянки Вілухіної за допінг, передає Ukr.Media.

У першій біатлонній гонці Пхенчхана-2018 Віта знову краща серед українок. З одним промахом – 14-е місце в спринті. А відставання в 54 секунди дає шанси в гонці переслідування. Результат Віти Семеренко на даний момент кращий для України на Олімпіаді-2018.

Після гонки Віта Семеренко єдиною з українських біатлоністок прокоментувала пресі свій виступ.

"Порівняно з минулими перегонами у Кореї, трасу на цей раз підготували відмінно. Робоча, з підйомами, я таку люблю. З неприємного був вітер, продував наскрізь. У гонці на це увагу не звертаєш, а на стрільбищі не комфортно, коли дме прямо в обличчя. Ходом задоволена, а ось за стрілянину поставлю собі трійку. План був закрити всі мішені, але сама винна, що не впоралася", – сказала Віта Семеренко.

Інші наші результати в спринті: Валя Семеренко зайняла 46-е місце (3 промахи, відставання 2 хвилини 14 секунд), Анастасія Меркушина фінішувала 55-й (3 промахи, 2 хвилини 26 секунд), а Ірина Варвінець з п'ятьма промахами посіла підсумкове 73-е місце (відставання 3 хвилини 42 секунди).