"Динамо" не втримало переможний рахунок у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. В Афінах кияни зіграли внічию – 1:1, матч-відповідь пройде в Києві 22 лютого.

Космічний у всіх відносинах 70-тисячний " Олімпійський стадіон в Афінах (нехай і заповнений лише на дві третини) створив божевільну атмосферу: шум, гомін, крики, енергійний маскот – двоголовий орел Гага, петарди і фаєри ще до виходу команд на поле. Словом, все, як тут люблять. Зі стартовим свистком жовто-чорна торсида гучно затягнула клубний гімн, передає Ukr.Media.

Початок поєдинку змусив понервувати. Вже на 3-й хвилині перший навіс греків на ворота "Динамо" завершився виходом Бойко (Хацкевич все ж волів його, не зіграв жодного матчу в минулому році, а не Рудько).

Однак під кінець чверті години стартовий натиск господарів трохи ослаб, динамівці змогли перевести дух, а потім і роздрукувати чужі ворота. Гонсалес видряпав м'яч на правому фланзі і прострілив від лицьової набігаючому Циганкову. Рижик пробив у протихід воротарю — 0:1 на 19-й хвилині! Браво вингерам. Хацкевич на радощах вигукнув "Yes!", його візаві Маноло Хіменес зі злості кинув пляшку.

Майже відразу ж Ливайя намагався "намалювати" пенальті, картинно чіпляючись за лежачого на газоні Морозюка. Але іспанський арбітр зустрічі Дель Церро, забувши про те, що є земляком головного тренера АЕКа, без коливань виписав хорвату попередження.

До речі, про фанатів. Перед грою в афінському барі побилися українці з росіянами..., нібито приїхали з Белграда, де двома днями раніше підтримували ЦСКА. Не обійшлося й без затриманих поліцією. А от коли вранці в день матчу я купував свіжу грецьку пресу, продавець газетного кіоску по імені Костас поцікавився: "Ви з Києва? Сьогодні буде: АЕК — нуль , "Динамо" — один!". І, перехопивши мій здивований погляд, посміхнувся: "Я — уболівальник "Панатінаїкоса". До перерви прогноз Костаса поки повністю збувався.

Араухо і Христодулополоса кинули в бій після перерви кинув. Останній прасував оборону "Динамо", невтомно обстрілюючи Бойко. На жаль, "Динамо" "сіло", зникла контргра, а з освіжаючими замінами Хацкевич не поспішав. Хоча Гармаш усіма своїми фолами, грозившими йому видаленням, немов запитував до тренера: ну, заміни же мене. Замінив на Бесєдіна. Однак спрацювали заміни Хіменеса. Подачу Христодулополоса першим же дотиком, головою замкнув вийшов з лави швед Айдаревіч. Бойко тут явно помилився на виході — його гол.

Останні хвилини стадіон стояв на вухах, співаючи пісні. Але переможного голу своєї команди не дочекався — 1:1. ...