Новини України
: Новини Спорту

Зимова Паралімпіада-2018: розклад змагань на кожен день

XII зимові Паралімпійські ігри-2018 пройдуть в південнокорейському Пхенчхані з 9 по 18 березня.

Під час Зимової Паралімпіади-2018 пройдуть змагання з 6 видів спорту. Від України в Пхенчхан повинні були поїхати 33 спортсмена: 23 з них – для участі у змаганнях, ще 10 – їх гайди, люди, які допомагатимуть спортсменам стартувати і пересуватися по трасі. Однак, троє спортсменів не поїхали на змагання, тому що захворіли на грип, таким чином українську збірну представлять 30 спортсменів, передає Ukr.Media.

Зимова Паралімпіада-2018: розклад змагань

Церемонія відкриття Зимових Паралімпійських ігор-2018 розпочнеться 9 березня в 13:00 за київським часом. Церемонія закриття відбудеться 18 березня о 13:00 за Києвом.

Всі змагання будуть проходити з 10 по 18 березня включно. Українці візьмуть участь у змаганнях з біатлону, лижним перегонам і сноуборду.

РОЗКЛАД ПАРАЛІМПІАДИ-2018

9 березня (п'ятниця)

13:00 - 14:50 ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ

10 березня (субота)

Гірськолижний спорт

2:30 - 5:30 6 комплектів медалей (3 - у жінок, 3 - у чоловіків)

Біатлон

3:00 - 4:10 Жінки 6 км (сидячі), Чоловіки 7,5 км (сидячі) по 1 комплекту медалей - українці

4:45 - 7:40 Жінки 6 км (стоячі), Чоловіки 7,5 км (стоячі) по 1 комплекту медалей - українці

6:15 Жінки 6 км (з порушенням зору), Чоловіки 7,5 км (з порушенням зору) по 1 комплекту медалей

Хокей

5:00 Норвегія - Італія

8:30 Південна Корея - Японія

12:00 Канада - Швеція

Керлінг на візках

7:35 Норвегія - Великобританія

7:35 Швейцарія - Канада

7:35 США - Південна Корея

7:35 Німеччина - Паралімпійці з Росії

12:35 Швеція - Китай

12:35 Південна Корея - Паралімпійці з Росії

12:35 Словаччина - Фінляндія

12:35 Канада - Норвегія

11 березня (неділя)

Гірськолижний спорт

2:30 - 6:00 6 комплектів медалей (3 - у жінок, 3 - у чоловіків)

Лижні перегони

3:00 - 4:05 Чоловіки 15 км (сидячі) медалі - українці

4:15 - 5:25 Жінки 12 км (сидячі) медалі

Хокей

5:00 США - Японія

8:30 Південна Корея - Чехія

12:00 Канада - Італія

Керлінг на візках

2:35 США - Німеччина

2:35 Швейцарія - Велика Британія

7:35 Паралімпійці з Росії - Фінляндія

7:35 Норвегія - Китай

7:35 Канада - Швеція

7:35 Словаччина - Південна Корея

12:35 Словаччина - Швейцарія

12:35 Великобританія - Фінляндія

12:35 Китай - Німеччина

12:35 США - Швеція

12 березня (понеділок)

Лижні перегони

3:00 Чоловіки, 20 км (стоячі) медалі - українці

3:25 Чоловіки, 20 км (з порушенням зору) медалі

5:00 Жінки 15 км (з порушенням зору) медалі

5:15 Жінки 15 км (стоячі) медалі

Хокей

5:00 США - Чехія

8:30 Канада - Норвегія

12:00 Італія - Швеція

Сноуборд

3:30 - 10:00 Всі змагання

9:04 - 9:24 Медалі (5 комплектів) - українці

Керлінг на візках

2:35 Південна Корея - Канада

2:35 Швеція - Словаччина

2:35 Норвегія - Паралімпійці з Росії

2:35 Фінляндія - Китай

7:35 Німеччина - Словаччина

7:35 Китай - Швейцарія

7:35 Фінляндія - США

7:35 Швеція - Велика Британія

12:35 Швейцарія - Норвегія

12:35 Паралімпійці з Росії - США

12:35 Великобританія - Канада

12:35 Південна Корея - Німеччина

13 березня (вівторок)

Гірськолижний спорт

2:30 - 6:00

8:00 Медалі (6 комплектів)

Біатлон

3:00 Жінки 10 км (сидячі), Чоловіки-12,5 км (сидячі) медалі - українці

5:30 Жінки 10 км (стоячі), Чоловіки-12,5 км (стоячі) медалі - українці

7:20 Жінки 10 км (з порушенням зору), Чоловіки-12,5 км (з порушенням зору) медалі

Хокей

5:00 США - Південна Корея

8:30 Норвегія - Швеція

12:00 Чехія - Японія

Керлінг на візках

2:35 Фінляндія - Південна Корея

2:35 Норвегія - Швеція

2:35 Паралімпійці з Росії - Словаччина

2:35 Китай - Канада

7:35 США - Китай

7:35 Великобританія - Словаччина

7:35 Швеція - Німеччина

7:35 Фінляндія - Швейцарія

12:35 Паралімпійці з Росії - Великобританія

12:35 Канада - США

12:35 Швейцарія - Південна корея

12:35 Німеччина - Норвегія

14 березня (середа)

Гірськолижний спорт

2:30 - 5:30 Заїзди

7:00 - 8:30 Медалі (3 комплекти)

Лижні перегони

3:00 - 6:00 Заїзди

6:06 - 7:16 Медальні заїзди (6 комплектів) - українці

Хокей

9:00 Змішана класифікація ігор (5-8)

13:00 Змішана класифікація ігор (5-8)

Керлінг на візках

2:35 Фінляндія - Швеція

2:35 Німеччина - Великобританія

2:35 Словаччина - Китай

2:35 Швейцарія - США

7:35 Великобританія - США

7:35 Південна Корея - Норвегія

7:35 Німеччина - Швейцарія

7:35 Канада - Паралімпійці з Росії

12:35 Китай - Паралімпійці з Росії

12:35 Словаччина - Канада

12:35 Південна Корея - Швеція

12:35 Норвегія - Фінляндія

15 березня (четвер)

Гірськолижний спорт

2:30 - 4:00 Заїзди

5:30 Медалі Жінки (3 комплекти)

Хокей

5:00 Змішані плей-офф Півфінали

13:00 Змішані плей-офф Півфінали

Керлінг на візках

2:35 Канада - Німеччина

2:35 Швейцарія - Паралімпійці з Росії

2:35 США - Норвегія

2:35 Великобританія - Південна Корея

7:35 Норвегія - Словаччина

7:35 Південна Китай - Корея

7:35 Канада - Фінляндія

7:35 Паралімпійці з Росії - Швеція

12:35 Швеція - Швейцарія

12:35 Фінляндія - Німеччина

12:35 Китай - Великобританія

12:35 США - Словаччина

16 березня (п'ятниця)

Біатлон

3:00 Жінки 12.5 км, Сидячі медалі - українці

3:20, Чоловіки, 15 км, Сидячі медалі

5:00 Жінки 12.5 км, Стоячі медалі - українці

6:00 Чоловіки, 15 км, Стоячі медалі

7:40 Жінки 12.5 км, З порушенням зору медалі

7:50 Чоловіки, 15 км, З порушенням зору медалі

Хокей

9:00 Змішані класифікаційні ігри (7-8)

13:00 Змішані класифікаційні ігри (5-6)

Сноуборд

3:30 - 9:55 Медалі (5 комплектів) - українці

Керлінг на візках

2:35 Змішані тай-брейкери

8:35 Змішані півфінали

8:35 Змішані півфінали

17 березня (субота)

Гірськолижний спорт

2:30 - 5:00 Заїзди

7:00 - 8:30 Медалі Чоловіки (3 комплекти)

Лижні перегони

3:00 - 5:30 Чоловіки 10 км з порушенням зору - українці

3:15 Чоловіки 10 км стоячі

4:45 Жінки 7,5 км стоячі

4:55 Жінки 7,5 км з порушенням зору

5:40 - 6:55 Чоловіки 7,5 км сидячі - українці

5:55 Жінки 5 км сидячі

Хокей

5:00 Гра за бронзові медалі

Керлінг на візках

2:35 Гра за бронзові медалі

7:35 Гра за золоті медалі

18 березня (неділя)

Гірськолижний спорт

2:30 - 4:00 Заїзди

5:30 Медалі Жінки (3 комплекти)

Лижні перегони

3:00 - 3:40 Змішана реле 4x2.5 км медалі - українці

4:00 - 5:05 Відкрите реле 4x2.5 км медалі - українці

Хокей

5:00 - 7:30 Гра за золото

13:00 - 14:20 ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ

 

Останні новини
Зараз читають
Схожі новини