Українки завоювали чотири медалі на чемпіонаті Європи з боксу. На рахунку спортсменок срібло та три бронзи.

Українки завоювали чотири нагороди континентальної першості з боксу серед жінок, яка з 4 по 12 червня проходила в столиці Болгарії. Про це повідомляє Міністерство молоді і спорту України, інформує Ukr.Media.

Так, Марія Боруца отримала срібну нагороду чемпіонату серед спортсменок вагової категорії до 75 кг. Анна Охота (48 кг), Марія Бова (64 кг) та Анастасія Чорноколенко (81 кг) піднялися на третю сходинку турніру.

Крім того, наші співвітчизниці Тетяна Коб (51 кг), Юлія Циплакова (60 кг) і новоспечена віце-чемпіонка Європи Марія Боруца стали володарками ліцензій на Європейські ігри, які буде приймати Мінськ наступного року.