Новини України
: Новини Спорту

ЧС-2018: Розклад всіх матчів чемпіонату світу 2018 року в РФ

Офіційним транслятором турніру в Україні стануть телеканали "Інтер" та НТН.

Фінальна частина ЧС-2018 пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року, інформує Ukr.Media.

Нагадаємо, що офіційним транслятором турніру в Україні стануть телеканали "Інтер" та НТН.

ЧС-2018. Розклад матчів:

Група А

14 Червня

18.00 Росія - Саудівська Аравія - ТК "Інтер"

15 Червня

15.00 Єгипет - Уругвай - ТК "Інтер"

19 Червня

21.00 Росія - Єгипет - ТК "Інтер"

20 Червня

18.00 Уругвай – Саудівська Аравія - ТК "Інтер"

25 Червня

17.00 Уругвай – Росія - ТК "Інтер"

17.00 Саудівська Аравія – Єгипет - ТК НТН

Група B

15 Червня

18.00 Марокко – Іран - ТК "Інтер"

21.00 Португалія – Іспанія - ТК "Інтер"

20 Червня

15.00 Португалія, Марокко, ТК "Інтер"

21.00 Іран, Іспанія, ТК "Інтер"

25 Червня

21.00 Іран – Португалія - ТК "Інтер"

21.00 Іспанія – Марокко ТК НТН

Група C

16 Червня

13.00 Франція – Австралія - ТК "Інтер"

19.00 Перу – Данія - ТК "Інтер"

21 Червня

15.00 Франція – Перу - ТК "Інтер"

18.00 Данія – Австралія - ТК "Інтер"

26 Червня

17.00 Данія – Франція - ТК "Інтер"

17.00 Австралія – Перу - ТК НТН

Група D

16 Червня

15.00 Аргентина – Ісландія - ТК "Інтер"

22.00 Хорватія – Нігерія - ТК "Інтер"

21 Червня

21.00 Аргентина – Хорватія - ТК "Інтер"

22 Червня

21.00 Нігерія – Аргентина - ТК НТН

21.00 Ісландія – Хорватія - ТК "Інтер"

Група E

17 Червня

15.00 Коста-Ріка – Сербія - ТК "Інтер"

21.00 Бразилія – Швейцарія - ТК "Інтер"

22 Червня

15.00 Бразилія – Коста-Ріка - ТК "Інтер"

21.00 Сербія – Швейцарія - ТК "Інтер"

27 Червня

21.00 Сербія – Бразилія - ТК "Інтер"

21.00 Швейцарія – Коста-Ріка - ТК НТН

Група F

17 Червня

18.00 Німеччина – Мексика - ТК "Інтер"

18 Червня

15.00 Швеція – Південна Корея - ТК "Інтер"

23 Червня

18.00 Німеччина – Швеція - ТК "Інтер"

21.00 Південна Корея – Мексика - ТК "Інтер"

27 Червня

17:00 Південна Корея – Німеччина - ТК "Інтер"

17:00 Мексика – Швеція - ТК НТН

Група G

18 Червня

18:00 Бельгія – Панама - ТК "Інтер"

21:00 Туніс – Англія - ТК "Інтер"

23 Червня

15.00 Бельгія – Туніс - ТК "Інтер"

24 Червня

15.00 Англія – Панама - ТК "Інтер"

28 Червня

21:00 Англія – Бельгія - ТК "Інтер"

21:00 Панама – Туніс - ТК НТН

Група H

19 Червня

15.00 Польша – Сенегал - ТК "Інтер"

18.00 Колумбія – Японія - ТК "Інтер"

24 Червня

18.00 Японія – Сенегал - ТК "Інтер"

21.00 Польша – Колумбія - ТК "Інтер"

28 Червня

17.00 Японія – Польша - ТК НТН

17.00 Сенегал – Колумбія - ТК "Інтер"

1/8 фіналу

30 Червня

17.00 Переможець групи С – друге місце групи D (1)- ТК "Інтер"

21.00 Переможець групи А – друге місце групи B (2)- ТК "Інтер"

1 Липня

17.00 Переможець групи в – друге місце групи A (3)- ТК "Інтер"

21.00 Переможець групи D – друге місце групи C (4)- ТК "Інтер"

2 Липня

17.00 Переможець групи E – друге місце групи F (5)- ТК "Інтер"

21.00 Переможець групи G – друге місце групи H (6)- ТК "Інтер"

3 Липня

17.00 Переможець групи F – друге місце групи E (7)- ТК "Інтер"

21.00 Переможець групи H – друге місце групи G (8)- ТК "Інтер"

Чвертьфінали

6 Липня

17.00 Переможець 2 – переможець 1 (1)- ТК "Інтер"

21.00 Переможець 5 – переможець 6 (2)- ТК "Інтер"

7 Липня

17.00 Переможець 7 – переможець 8 (3)- ТК "Інтер"

21.00 Переможець 3 – переможець 4 (4)- ТК "Інтер"

Півфінали

10 Липня

21.00 Переможець 1 – переможець 2 (1)- ТК "Інтер"

21.00 Переможець 3 – переможець 4 (2)- ТК "Інтер"

Матч за третє місце

14 Липня

17.00 Переможений 1 – переможений 2 - ТК "Інтер"

Фінал

15 Липня

18.00 Переможець 1 – переможець 2 - ТК "Інтер"

 

Останні новини
Зараз читають
Схожі новини