ЧС-2018: результати всіх матчів за 15 червня. 15 червня, в рамках ЧС-2018 з футболу в РФ було зіграно три поєдинки.

На Чемпіонаті світу в РФ відбулися три поєдинки, один в групі А і два поєдинки групи В, інформує Ukr.Media.

Група А

Уругвай - Єгипет - 1:0

У матчі групи А чемпіонату світу – 2018 збірна Уругваю зустрічалася з командою Єгипту. Зустріч проходила на стадіоні «Єкатеринбург Арена» в Єкатеринбурзі і завершилася перемогою уругвайської команди з рахунком 1:0.

Єдиний і переможний гол у складі південноамериканської команди на 90-й хвилині забив Хосе Марія Хіменес, послав м'яч у сітку ударом головою.

Таким чином, після першого туру у групі А по три очки в активі РФ та Уругваю, а збірні Єгипту та Саудівської Аравії балів не мають.

У другому турі групи А чемпіонату світу – 2018 російська команда зіграє зі збірною Єгипту, а уругвайці зустрінуться зі збірною Саудівської Аравії.

Група B

Марокко - Іран - 0:1

Збірна Марокко програла національній команді Ірану у матчі першого туру групи B чемпіонату світу–2018. Зустріч відбулася в Санкт-Петербурзі на однойменному стадіоні і завершилася з рахунком 1:0 на користь іранців.

У першому таймі марокканці більше володіли м'ячем, частіше били по воротах, але найяскравіший момент був у кінцівці у нападника Ірану Сердара Азмуна, який не реалізував виходу один на один. Перемогу іранцям приніс автогол форварда Марокко Азіза Бухаддуза на 95-й хвилині.

У другому турі збірна Ірану зустрінеться з Іспанією в Казані, національна команда Марокко в Москві зіграє з Португалією. Обидва матчі відбудуться 20 червня.

Португалія - Іспанія - 3:3

Збірна Іспанії не зуміла перемогти національну команду Португалії в матчі першого туру групи B чемпіонату світу — 2018. Зустріч відбулася в Сочі на стадіоні «Фішт» і завершилася з рахунком 3:3.

Автором першого голу став нападник португальців Кріштіану Роналду, який реалізував пенальті на 4-й хвилині. В середині тайму форвард Дієго Коста зрівняв рахунок. До перерви Роналду оформив дубль. На початку другої половини зустрічі Коста знову зрівняв рахунок. На 58-й хвилині захисник Хосе Ігнасіо Начо вивів Іспанію вперед. Крапку в матчі поставив Роналду, який забив зі штрафного в кінцівці другого тайму.

У другому турі збірна Іспанії зустрінеться з Іраном в Казані, національна команда Португалії в Москві зіграє з Марокко. Обидва матчі відбудуться 20 червня.