ЧС-2018: результати всіх матчів 16 червня. Результати поєдинків ЧС-2018, які були зіграні у четвер, 16 червня.

16 червня, в РФ були зіграні чотири поєдинки в рамках Чемпіонату світу з футболу, інформує Ukr.Media.

Група З

Франція - Австралія - 2:1

У матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу – 2018 зустрічалися збірні Франції та Австралії. Зустріч проходила на стадіоні «Казань Арена» і завершилася перемогою європейської команди з рахунком 2:1.

Французька команда вийшла вперед у рахунку після того, як Антуан Грізманн реалізував пенальті на 58-й хвилині. Австралійці відігралися вже через чотири хвилини завдяки реалізованому 11-метровому у виконанні Майла Единака. Перемогу підопічних Дідьє Дешама приніс точний удар Поля Погба на 80-й хвилині.

У матчі другого туру групового етапу ЧС-2018 збірна Франції зіграє з командою Перу 21 червня в Єкатеринбурзі, а збірній Австралії в цей же день доведеться зустрітися з Данією в Самарі.

Перу - Данія - 0:1

Збірна Данії перемогла національну команду Перу в матчі першого туру групи C чемпіонату світу — 2018. Зустріч пройшла в Саранську на стадіоні «Мордовія Арена» і завершилася з рахунком 1:0 на користь данців.

Автором єдиного гола став нападник Юссуф Поульсен, який відзначився на 59-й хвилині після передачі півзахиснику Крістіану Еріксена. Варто відзначити, що збірна Перу мала можливість вийти вперед наприкінці першого тайму, але хавбек Крістіан Куева не зумів реалізувати пенальті.

У другому турі групового етапу збірна Данії зустрінеться з Австралією (21 червня, Самара), національна команда Перу зіграє з Францією (21 червня, Єкатеринбург).

Група D

Аргентина - Ісландія - 1:1

Збірна Аргентини не зуміла перемогти національну команду Ісландії в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу — 2018. Зустріч відбулася в Москві на стадіоні «Відкриття Арена» і завершилася з рахунком 1:1.

Автором першого голу став нападник аргентинців Серхіо Агуеро, який відзначився на 19-й хвилині. Ісландці зрівняли рахунок до перерви завдяки точному удару форварда Альфреда Фіннбогасона. На 64-й хвилині Ліонель Мессі була можливість вивести Аргентину вперед, але він не зумів реалізувати пенальті.

У другому турі збірна Аргентини зустрінеться з Хорватією (21 червня, Нижній Новгород), національна команда Ісландії зіграє з Нігерією (22 червня, Волгоград).

Хорватія - Нігерія - 2:0

Збірна Хорватії перемогла національну команду Нігерії у матчі першого туру групи D чемпіонату світу — 2018. Зустріч відбулася в Калінінграді на однойменному стадіоні і завершилася з рахунком 2:0 на користь хорватів.

Автором першого голу став півзахисник збірної Нігерії Одженекаро Етебо, який забив у свої ворота на 32-й хвилині. В середині другого тайму пенальті реалізував хавбек Лука Модріч.

У другому турі національна команда Хорватії зустрінеться з Аргентиною (21 червня, Нижній Новгород), збірна Нігерії зіграє з Ісландією (22 червня, Волгоград).