ЧС 2018: Мексика розібралася з Південною Кореєю. Мексиканці продовжили свою переможну ходу - слідом за Німеччиною і обіграли збірну Південної Кореї.

Мексиканці продовжили свою переможну ходу - слідом за Німеччиною і обіграли збірну Південної Кореї, передає Ukr.Media.

Перша половина гри пройшла у високому темпі і з обопільними шансами. Підопічні Хуана Осоріо зробили ставку на контроль м'яча, коли їх суперник намагався огризатися за рахунок контратак. Важко сказати, як би розвивалися події в нашому матчі, якби в середині тайму Чан Хенсу не привіз пенальті, загордившись себе себе гандболистом. Вела чітко реалізував вирок.

Після перерви номінальні гості подвоїли свою перевагу, скориставшись козирем суперника. Північноамериканці обікрали азіатів на свій половині поля, після чого втекли в стрімку контратаку. Лосано продерся через центр і віддав лівіше, на Ернандеса. Чічаріто спочатку поклав на газон все того ж Чан Хенсу, а потім і впевнено розібрався з голкіпером.

Вже в компенсований до другого тайму час Сон Хинмін взяв ініціативу на себе і закрутив м'яч у дальню дев'ятку. Часу залишалося дуже мало, чому цей гол став лише солодкої пігулкою, а не шансом на порятунок.

1:2 - мексиканці однією ногою в плей-офф, а Південна Корея зберігає суто теоретичні шанси на вихід з групи.

Чемпіонат Світу 2018. Груповий турнір. Група F.

"зб. Пд. Кореї" - "зб. Мексики" 1:2 (0:1)

Голи: Вела, 26 (пенальті) (0:1); Ернандес Х., 66 (0:2); Сон Хинмин, 90 (1:2)

"зб. Пд. Кореї": Чо Хену; Кім Енгвон; Кім Міну (Хон Чхоль, 84); Лі Ен; Чан Хенсу; Ки Сонъен; Чи Джэсон; Мун Сонмін (Чон Уєн, 77); Чу Седжон (Сину, 64); Хван Хичхан; Сон Хинмин

"зб. Мексики": Очоа; Сальседо; Альварес; Морено Е.; Лайюн; Лосано (Корона Хесус, 71); Еррера Ек.; Гальярдо; Гуардадо (Маркес, 68); Вела (Дос Сантос Джв., 77); Ернандес Х.

Попередження: Кім Енгвон, 58; Лі Ен, 63; Сину, 72; Чон Уєн, 80