Хорватія обіграла Англію і вийшла у фінал ЧС-2018. Хорватія в додатковий час обіграла Англію і вийшла у фінал ЧС-2018.

У матчі півфіналу чемпіонату світу–2018 зустрічалися збірні Хорватії та Англії. Зустріч проходила на стадіоні "Лужники" в Москві і завершилася перемогою Хорватів у додатковий час – 2:1, інформує Ukr.Media.

Хорватія 2:1 Англія

Голи: Перішич 68', Манджукіч 109' - Триппьер 5'

Попередження: Манджукич 51', Ребич 96' - Уокер 54'

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. Вже на 5-й хвилині англійці відкрили рахунок, після того як захисник Кіран Триппьер відзначився точним ударом зі штрафного. Хорватам вдалося зрівняти на 68-й хвилині – відзначився півзахисник Іван Перішич. Гра перейшла в додатковий час, в якому Маріо Манджукіч забив гол на 109-й хвилині і приніс своїй команді перемогу.

Таким чином, Хорватія зіграє у фінальному матчі ЧС-2018, а Англія побореться за третє місце на турнірі. Протистояти команді Хорватії у фіналі ЧС-2018 будуть Французи.