ЧС-2018.Бельгія перемогла Англію в матчі і вийшла на третє місце. Збірна Бельгії в матчі за 3-е місце ЧС-2018 перемогла команду Англії.

Збірна Бельгії здобула перемогу над командою Англії у матчі за третє місце на чемпіонаті світу — 2018. Зустріч пройшла в Санкт-Петербурзі на однойменному стадіоні і завершилася з рахунком 2:0 на користь бельгійців, інформує Ukr.Media.

Бельгія 2:0 Англія

Гол: Меньє 4', Азар 82'

Попередження: Вітсель 90+3' - Стоунз 52'

На 4-й хвилині Ромелу Лукаку в центрі перед штрафним отримав м'яч, віддав передачу на лівий фланг на Насера Шадлі, той прострілив у воротарський майданчик, і Тома Меньє в дотик відправив м'яч у ворота. На 82-й хвилині Кевін Де-Брейне віддав передачу на Едена Азара, Філ Джонс не зумів перехопити пас, Азар вийшов один на один з воротарем і пробив у ближній кут.

Фінальний матч ЧС-2018 між командами Франції та Хорватії відбудеться завтра, 15 липня, на московському стадіоні «Лужники». Початок зустрічі заплановано на 18:00 за київським часом.