Збірна України здобула перемогу над Словаччиною на Арені Львів. Точний удар Андрія Ярмоленко приніс перемогу збірної України.

У матчі, який відбувся при порожніх трибунах, збірна України мінімально переграла Словаччину. Перший тайм завершився за рахунку 0:0, хоча у команд не було багато гольових моментів, інформує Ukr.Media.

Після перерви команди стали виглядати більш активніше, але тривалий час не могли відзначитися. Лише з заміною Коноплянки на Циганкова у синьо-жовтих з'явився момент - вінгер Динамо впав у штрафному майданчику після того, як виставив руку Шкриньяр. З одинадцятиметрової позначки виявився точним Андрій Ярмоленко, воротар Словаччини Мартін Дубравка майже потягнув його удар.

Перемога дозволила Україні мати стовідсотковий показник очок після двох турів. А ось Словаччина і Чехія поки без очок, хоча їм ще належить зіграти очний матч.

Збірна України 1:0 Збірна Словаччини

Гол: Андрій Ярмоленко, 80 хвилина.