Наш спортсмен Юрій Анікєєв став чемпіоном світу з шашок. Спортсмен виграв змагання у шашках-64 ( бразильська версія).

В Ізмірі (Туреччина) завершився Чемпіонат світу в бліці з шашок-64 (бразильська версія), де перемогу здобув український гросмейстер Юрій Анікєєв, інформує Ukr.Media.

Українець на 3 бали випередив у турнірній таблиці основного конкурента і багаторазового чемпіона світу Олександра Шварцмана з Росії, повідомили в Федерації шашок України.

Харків'янин впевнено пройшов всю турнірну дистанцію і за тур до кінця забезпечив собі золоту медаль.

Нагадаємо, що два дні тому Анікєєв вже приніс Україні срібну медаль у класичній програмі на Чемпіонаті світу в Туреччині з шашок -64. Ще один наш спортсмен Владислав Антонович поділив 3-4 місця з росіянином Муродом Амріллаєвим. Причому в обох спортсменів на фініші виявилася не тільки однакова кількість очок, але й однаковий коефіцієнт.

Порадував своїм виступом і Денис Шкатула з Вінниці, який зумів піднятися на п'яту сходинку турнірної таблиці.