Олександр Зінченко: я впевнений, що Україні є чому повчитися у таких збірних, як Італія. Удача була на нашій стороні, але і ми створили проблеми супернику.

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко розповів, що головний тренер "жовто-синіх" Андрій Шевченко подякував команді за характер у матчі проти Італії

"Це був важкий матч, але результат по грі, я скажу, нас влаштував, оскільки у італійців було дуже багато епізодів. Удача, напевно, більше була на нашій стороні, але і ми теж створили певні проблеми супернику, інформує Ukr.Media.

Після матчу тренер подякував нас за гру, за правильний характер, тому що в таких іграх характер стоїть на першому місці. Завжди приємно грати проти топ-збірних, які показують нам наш рівень гри. Проти таких збірних товариських ігор не буває. Загострення завжди існує і швидкості божевільні.

Вони здорово переміщувалися і ми, напевно, не були до кінця готові, що вони будуть грати в такому ключі, створюючи чисельно перевагу на флангах. Найчастіше наші крайні захисники залишалися проти 2-3 футболістів, і нам важко було пересуватися. Але тренерський штаб вказав нам на це в перерві, і в другому таймі ми почали грати більш компактно і біля наших воріт було менше моментів.

Хотів би відзначити гру П'ятова, оскільки, якби не він, сьогодні було б набагато більше забитих м'ячів у наші ворота. А те, що ми пропустили гол... Пропускає і забиває завжди команда, тому звинувачувати тут нікого не будемо. Всі помилялися, з центральної зони чоловік б'є, ніхто йому не заважає, тому з центральних півзахисників теж повинен бути якийсь попит.

Важко виділити в Італії якогось одного футболіста, у них грає вся команда. Насамперед, вони грають у футбол без будь-якої метушні коли у них м'яч, і у таких збірних нам є чому повчитися", - заявив Зінченко після гри з Італією.

Нагадаємо, збірна України зіграла внічию з Італією в товариському матчі.