Ліга Європи. Динамо здобуло впевнену перемогу над Ренном. Динамо обіграло Ренн в Лізі Європи.

В Києві на НСК Олімпійський завершився матч 4-го туру групового раунду Ліги Європи 2018/19 Динамо - Ренн. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь киян, інформує UkrMedia.

Динамо 3:1 Ренн

Голи: Вербич 13', Миколенко 68', Шапаренко 72' - Сибачо 89'

Попередження: Ньямси 29', Траоре 32', Леа Силіки 55'

Динамо заволоділо ініціативою вже з перших хвилин і вже на 13-й хвилині зустрічі підопічні Хацкевича відкрили рахунок:

Вербич вдало підставив голову після подачі з кутового.

У другому таймі обидві команди були активнішими, але удача була на боці "Динамо". Після чергового стандарту Миколенко на 68-й хвилині гри блискуче пробив головою і подвоїв перевагу господарів. Через 4 хвилини Шапаренко організував соло гол, промчав по лівому флангу і ідеальним обвідним ударом вразивши кут воріт Ренна. Гол престижу на свій рахунок записав Сибачо на 89-й хвилині зустрічі.

Динамо і Ренн в ЛЄ виступають в квартеті К разом з Яблонецом і Астаною. За підсумками 4-х турів кияни і казахи лідирують у групі, набравши по 8 очок. Слідом розташувалися Ренн (3 очки) і Яблонець (2 очки).

У 5-му турі кияни відправляться у вояж до Астані, а Ренн також у гостях зіграє з Яблонецем. Ігри відбудуться 29 листопада.