"Динамо" обіграло "Маріуполь" з рахунком 4:0. Суперник столичної команди був повалений в рамках 15 туру чемпіонату України.

Київське "Динамо" обіграло "Маріуполь" у матчі 15 туру чемпіонату України, розгромивши суперника з рахунком 4:0, інформує UkrMedia.

Відкрив рахунок у першому таймі Микола Шапаренко, відправивши м'яч у ворота головою. До кінця тайму обидві команди мали кілька гольових моментів, але не зуміли їх реалізувати.

У другому таймі маріупольці почали грати активно, намагаючись забити гол, але всі спроби були марними.

На 57-й хвилині Беньямін Вербич з подачі Миколи Морозюка подвоїв перевагу "біло-блакитних". Через п'ять хвилин рахунок став розгромним. Віктор Циганков здійснив спробу відправити м'яч у сітку воріт, але удар парирував голкіпер. М'яч влучив у Сергія Чоботенко і від нього попрямував прямо у ворота.

До кінця другої половини зустрічі Динамо порадувало вболівальників ще одним голом. На 84-й хвилині поєдинку Циганков вдало пробив пенальті, зробивши рахунок 4:0.

Здобувши розгромну перемогу над Маріуполем, кияни повернулися на друге місце турнірної таблиці УПЛ.