Ліга Європи. На Олімпійському стадіоні Челсі розгромив Динамо. Вчора Динамо на Олімпійському стадіоні в Києві отримало поразку від Челсі.

14 березня, в Києві на стадіоні "Олімпійський" відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи сезону 2018/19 Динамо - Челсі, інформує Ukr.Media.

"Челсі" здобув перемогу в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з київським "Динамо". Зустріч, що проходила в Києві на стадіоні "НСК Олімпійський", завершилася з рахунком 5: 0.

Лондонці вийшли вперед на 5-й хвилині, коли відзначився Олів'є Жиру. На 33-й хвилині французький форвард оформив дубль, а в компенсований час першого тайму ще один м'яч забив Маркос Алонсо. Після перерви Жиру оформив хет-трик, розгром українського клубу на 78-й хвилині довершив Каллум Хадсон-Одоі.

Динамо - Челсі: 0: 5

Голи: Жиру 5 ', 33', 59 'Маркос Алонсо 45 + 1', Хадсон-Одоі 78 '

Попередження: Миколенко 61 '- Аспілікуета 73'
Перший поєдинок кияни на виїзді програли 0: 3.

Таким чином київське Динамо покинуло Лігу Європи.