Стаховський у трьох сетах програв Сімону і покинув Roland Garros. В основній сітці турніру українець надовго не затримався.

Сергій Стаховський залишив Ролан Гаррос вже після першого етапу — він не зміг впоратися з 34-річним французом Жілем Сімоном, інформує Ukr.Media.

Матч тривав 2 години і 5 хвилин. Долю першого сету вирішили два програних гейми на своїй подачі — Стаховський не зробив у відповідь жодного брейка, і в підсумку поступився з рахунком 3:6. Друга партія пройшла у схожому стилі — Симон дуже впевнено діяв на своїй подачі, в той час як Сергій похвалитися тим же не міг. У третій партії Стаховський програв у вирішальний момент два гейми на своїй подачі і вилетів з турніру.

В основну сітку Ролан Гаррос Сергій Стаховський зумів пробитися як «лаки-лузер» — у фіналі кваліфікації він у трьох сетах зазнав поразки від Олексія Ватутіна.