У Нью-Йорку обрали кращі машини в світі. Перше місце зайняв кросовер Jaguar F-Pace, який також взяв перший приз в категорії "Кращий дизайн"

На моторшоу в Нью-Йорку оголосили переможців конкурсу "Всесвітній автомобіль року". Перше місце зайняв кросовер Jaguar F-Pace, який також взяв перший приз в категорії "Кращий дизайн", – повідомляє Ukr.Media.

За титул "Всесвітнього автомобіля року" Jaguar F-Pace боровся у фіналі ще з двома вседорожниками – Audi Q5 і Volkswagen Tiguan, а в категорії найкрасивіших автомобілів британська модель виграла у кабріолета Mercedes-Benz S-Class і кросовера Toyota C-HR.

Кращою міською машиною року став електрокар BMW i3, а в категорії "Кращий розкішний автомобіль року" переміг Mercedes-Benz E-Class, який зміг у фінальному голосуванні обійти BMW 5-Series і Volvo S90/V90.

Найкращим спортивним автомобілів року став Porsche 718 Boxster/Cayman, який переміг McLaren 570S і Audi R8 Spyder. Перший приз в категорії "найбільш екологічних машин" отримала "Тойота" Prius Prime.

Переможцем попереднього "Всесвітнього автомобіля року" став родстер Mazda МX-5. Фіналістами конкурсу також були Audi A4, Mercedes-Benz GLC, Cadillac CT6, Mazda CX-3, Jaguar XE, Land Rover Discovery Sport.