Суперник "Динамо" в чвертьфіналі, "Фіорентина", махнула рукою на чемпіонат Італії. "Фиорентна" пожертвувала чемпіонатом заради "Динамо"

Суперник киян у Гіге Європи програв резервним складом в Серії А

Суперник київського "Динамо" в чвертьфіналі Ліги Європи "Фіорентина" махнула рукою на чемпіонат Італії, і перед матчем з українським клубом дала можливість відпочити основним гравцям. У черговому турі Серії А в стартовому складі на поле з'являючись лише троє футболістів з тих, хто в минулий четвер брав участь в матчі в Києві.

"Фіорентина" непогано виглядала і в такому вигляді, проте переграти "Верону" не змогла. Господарі, а матч проходив у Флоренції, не забили пенальті в середині другого тайму (Діаманті), а наприкінці пропустили і взагалі програли - 0:1.

Зазначимо, що отримав травму форвард Бабакар і був замінений через 7 хвилин після виходу на поле. У четвер його участь у повторній грі з "Динамо" під великим питанням.

Салах і Фернандес з'явилися на полі після перерви, а Гомес, Хоакін, Валеро, Родрігес, Алонсо і Савич так і залишилися сидіти на лавці запасних.

Поразка звела шанси "Фіорентини" потрапити в зону Ліги чемпіонів до мінімуму.