"Зоря" 0:2 "Манчестер Юнайтед"

Гол: Мхітарян, 48; Ібрагімович, 88

Ліга Європи. "Зоря" - "Манчестер Юнайтед": онлайн матчу. Онлайн-трансляція поєдинку 6-го туру групового етапу Ліги Європи між луганською "Зорею" і "Манчестер Юнайтед". Матч закінчено!

90+2' Бонавентура міг забити м'яч престижу, але не вдалося форварду відзначитися!

+3 хвилини є у команд.

88' Ліга Європи. "Зоря" - "Манчестер Юнайтед": онлайн матчу. Онлайн-трансляція поєдинку 6-го туру групового етапу Ліги Європи між луганською "Зорею" і "Манчестер Юнайтед". ГОЛ! Ібрагімович забиває сьогодні!

85' Лингард не зміг віддати передачу на Фосу-Менса і передача зірвалася.

73' Ліга Європи. "Зоря" - "Манчестер Юнайтед": онлайн матчу. Онлайн-трансляція поєдинку 6-го туру групового етапу Ліги Європи між луганською "Зорею" і "Манчестер Юнайтед". Ліпартія замість Любеновіча у "Зорі". У Сивакова був момент, але Ромеро був на місці.

70'  Феллаїні замість Руні у МЮ.

67' Бонавентура не зміг пробити після передачі Караваєва.

65'  Мата йде - Лингард вийшов у МЮ.

62' Петряк мав чудовий шанс, але м'яч до нього не добрався.

59' Гості поля створюють перевагу в матчі, володіючи м'ячем.

56'  Гречишкін змінює Харатіна у "Зорі".

54'  Бонавентура замість Безбородько у "Зорі".

51' МЮ проводить час в атаках.

48'  ГОЛ! "Зоря" дозволила Мхітаряну пройти до воріт і пробити.

46' МЮ починає пресинг на ворота "Зорі".

Другий тайм починається!

Перший тайм завершено!

45' Перспективна атака !Зорі" зірвалася.

42' МЮ небезпечно підходить до воріт "Зорі", не даючи суперникові контратакувати, передає Ukr.Media.

38' Байї пробивав небезпечно, але Левченко на місці.

34' Безбородько завадив Погба підібрати м'яч.

30' Кілька небезпечних моментів біля воріт МЮ.

/26' Непогано захищається в останні хвилини.

23' Руні помилився при отриманні пасу і м'яч вийшов за межі поля.

20' Руні ледь не пробив по воротах Левченко, кутовий біля воріт "Зорі" нічого не приніс.

17' Погба пробив мимо воріт Левченко.

13' Поки що гра проходить на половині поля "Зорі".

11' Еррера не зміг нормально пробити по воротах Левченко.

8' Небезпечна атака від Караваєва не увінчалася нічим. Харатін та Петряк також не зуміли пробити по воротах.

6' Караваєв отримав м'ячем по обличчю від суперника. Небезпечно біля воріт Левченко.

4' Левченко впорався з ударом від Мати.

2' "Зоря" грає дуже непогано на фоні суперника.

Матч розпочався!

Хвилина мовчання в пам'ять про трагедії "Шапекоенсе"

Стартові склади:

"Зоря": Левченко — Опанасенко, Сіваков, Форстер, Сухоцький — Чайковський, Харатін — Петряк, Караваєв, Любенович — Безбородько.

Запасні: А. Шевченка, Кулач, Ліпартія, Пауліна, Гречишкін, Бонавентура, Чечер.

МЮ: Ромеро — Янг, Байї, Рохо, Блінд — Погба, Еррера — Мхітарян, Мата - Руні, Ібрахімовіч.

Запасні: Де Хеа, Джонс, Мартіаль, Лингард, Рашфорд, Фосу-Менса, Феллаїні.

Слова тренерів:

Юрій Вернидуб, головний тренер "Зорі":

"МЮ потрібні очки і перемога, щоб убезпечити себе і пройти далі. Ми не пройдемо. Але у нас є шанс залишити своє ім'я в історії "Зорі" на дуже довгий час. Немає нічого неможливого".

Так, на даний момент є проблеми в АПЛ у Манчестера — вони теж не можуть виграти останні матчі. Але, думаю, вони вийдуть на високий рівень і будуть лідерами і англійської, і світового футболу".

Жозе Моуріньо, головний тренер "Манчестер Юнайтед":

"Перша гра була складною для нас і для "Зорі". Ми знаємо, що якщо програємо, можемо вилетіти. Гра буде важкою, у нас був тільки один день на відпочинок і один на підготовку. Ми бажаємо перемогти і пройти якомога далі в ЛЕ".