"Шахтар" сенсаційно зіграв внічию з "Олімпіком" у чемпіонаті України. "Шахтар" несподівано втратив очки в чемпіонаті України.

У 22-му турі Ліги Парі-Матч "гірники" сенсаційно зіграли внічию у донецькому дербі з "Олімпіком". Поєдинок у Харкові завершився з рахунком 1:1, передає Ukr.Media.

Команда Паулу Фонсеки прогнозовано більше володіла ігровою і територіальною перевагою. При цьому у "оранжево-чорних" явно кульгала реалізація.

А от гості свої моменти реалізували блискуче. Єдиний удар у площину воріт П'ятова у першому таймі завершився голом. Відзначився Поступаленко.

"Шахтар" відігрався у доданий арбітром час. Гол у роздягальню "Олімпіку" забив аргентинець Густаво Бланко-Лещук.

У другому таймі перевага "гірників" на полі було практично безговорочною. При цьому "Олімпік" вміло оборонявся, зумівши зберегти свої ворота в недоторканності.