"Динамо" в 6-му турі УПЛ без проблем обіграло "Сталь". Олександр Хацкевич виставив на поєдинок зі "сталеварами" експериментальний склад, давши відпочити багатьом основним гравцям.

"Динамо" в 6-му турі УПЛ без проблем обіграло "Сталь" з Кам'янського, передає Ukr.Media. Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 4:1.

Олександр Хацкевич виставив на поєдинок зі "сталеварами" експериментальний склад, давши відпочити багатьом основним гравцям. Поза заявкою на гру вперше в сезоні опинився лідер атак біло-синіх Андрій Ярмоленко. При цьому дебютним поєдинок став для голкіпера Георгія Бущана і захисника Йосипа Піваріча.

Весь матч на вістрі атаки відіграв тандем форвардів-тезок Артем Бесєдін - Артем Кравець. Перший вже на 2-й хвилині відкрив рахунок, а другий по ходу зустрічі відзначився дублем - на 26-й і 65-й хвилинах. Ще один м'яч у складі "Динамо" на рахунку Домагоя Віди. В гостей гол престижу забив у другому таймі Кузик.

Перемога над "Сталлю" дозволила динамівцям повернутися на перше місце в турнірній таблиці.

Динамо "-" Сталь "- 4:1

Голи: 1:0 - 2 Бесєдін, 2:0 - 26 Кравець, 3: 0 - 41 Віда, 3: 1 - 54 Кузик, 4:1 - 65 Кравець.

"Динамо" - Бущан, Кендзьора, Хачеріді, Віда, Піваріч (Миколенко, 8), Циганков, Шепелев, Сидорчук (Буяльський, 46), Гусєв (Гонсалес, 67), Бесєдін, Кравець.

"Сталь" - Пеньков, Мицик, Данієлян, Грачов, Павлюк, Малакян, Малакян (Костенко, 77), Мисик, Месхі, Задерака (Хоцяновський, 63), Кузик.

Попередження: Мисик (42), Малакян (55).

Крім київського, ще три матчі 6-го туру відбулися в цей день. Зустріч "Карпат" і "Олександрії" завершилася нульовою нічиєю, а "Ворскла" вдома мінімально обіграла "Маріуполь", 1:0.

У ще одному поєдинку, який пройшов у Кропивницькому, "Зірка" здобула непросту перемогу над учасником групового турніру Ліги Європи, луганською "Зорею" з рахунком 2:1.