"Шахтар" не залишив шансів "Карпатам" у Львові. Донецький "Шахтар" впевнено переграв "Карпати" у Львові.

Голи: Бернард, 55, Алан Патрік, 70, Ізмаїл, 83, передає Ukr.Media.

Карпати: Пидкивка — Мірошниченко, Федецький, Сандохадзе, Гуцуляк — Вербний, Карраскаль — Швед, Ді Франко (Чачуа, 63), Мякушко (Ременюк, 69) – Акулінін (Кортес, 72).

Шахтар: Пятов — Бутко, Ордець, Матвієнко, Ізмаїл — Степаненко, Патрік — Марлос, Коваленко (Дентіньо, 55), Бернард (Зубков, 83) — Феррейра (Бланко-Лещук, 85).

Попередження: Гуцуляк, Федецький, Швед.

Донеччани вже знали результат драматичного поєдинку між "Динамо" і " Зорею, тому неодмінно повинні були відвезти три очки зі Львова. Команда не дорахувалася Фреда, Тайсона, Ракицького і Хочолави. Дует у центрі захисту склали Ордець і Матвієнко, а в півзахисті вийшли Алан Патрік і Коваленко. З перших хвилин "Карпати" показали, що легка прогулянка "гірників" не чекає.

Перший момент гості змогли створити аж у середині тайму, коли Факундо Феррейра вирвався на ударну позицію в чужій штрафній і пробив — Пидкивка перевів м'яч на кутовий. Аргентинцеві не давали багато простору, а весь креатив виходив тільки від Марлоса, якого зустрічали по два супротивника. В цілому, перший тайм був доволі нудним. Команди багато боролися і мало створювали моменти.

На початку другого тайму відзначився Коваленко, і "гірники" відразу забили, тільки ось бразилець не при чому. Марлос обігрався з Феррейрою і пробив — Пидкивка відбив удар, але першим на добиванні виявився Бернард. 0:1. Гравці Шахтаря відчули "запах крові" і через п'ятнадцять хвилин забили ще раз - Дентіньо з флангу відпасував на Алана Патріка, а той ударом в ближній кут засмутив Пидкивку. 0:2.

Після цього "гірники" трохи зменшили темп, але все одно змогли збільшити свою перевагу. Ісмаїлі отримав передачу з глибини і легко переграв Пидкивку в ближньому бою. 0:3. Після цього Паулу Фонсека дав ігровий час деяким запасним. Навіть Бланко-Лещук п'ять хвилин отримав! Гості змогли довести матч до логічного завершення і набрали чергові три очки.