Атаки Динамо були при повній байдужості деморалізованого суперника. Що і призвело до разгромної поразки Десни - 4:0. Динамо громить Десну і перериває серію невдач.

Шість матчів без перемог (з урахуванням єврокубків) - серія, яка мало радувала вболівальників київського "Динамо". Але кожної серії рано чи пізно приходить кінець. А у віце-чемпіона перший крок на шляху з кризи видався ще і ефектним, передає Ukr.Media.

Хоча перший тайм матчу з "Десною" на оптимістичний лад не налаштовував. Так, "Динамо" більше контролювала м'яч, проте гострих моментів біля воріт не виникало, а статистики зафіксували лише один удар в площину воріт. Втім, перед самою перервою господарям все ж вдалося розіграти гольову комбінацію. Циганков виконав стандарт зліва, а Бурда головою переправив м'яч у сітку.

Шанс відігратися у гостей був в дебюті другого тайму, коли Безбородько, замикаючи простріл зліва, влучив у штангу. І це все, що створила "Десна" у своїх спробах зберегти інтригу. До середини другого тайму доля зустрічі вже була вирішена. І якщо гол Вербича ще можна назвати "трудовим", то подальші гольові атаки "Динамо" проводило при повній байдужості деморалізованого суперника. Що і призвело до разгромної поразки "Десни".

Динамо - Десна - 4:0.