Ліга Європи. "Зоря" програла "Естерсунду". Зоря поступилася Естерсунду (0:2) в стартовому поєдинку групового етапу Ліги Європи.

Після нудного і повільного першого тайму Естерсунду вдалося швидко відкрити рахунок у матчі — Кен Сема протягнув м'яч по лівому флангу і видав пас на Саману Годдоса, який увійшов у штрафну і пробив у дальній нижній кут-0:1, передає Ukr.Media.

На останній хвилині Естерсунд провів ще дуже контратаку, яку ідеальним ударом в дев'ятку завершив Салису Геро, 0:2. Це був фініш.

Практично відразу ж після першого пропущеного голу Зоря могла відігратися — помилка голкіпера гостей призвела до небезпечної контратаки, яка закінчилася пострілом Максима Луньова у поперечину. На цьому все більше господарі нічого не створили.

А от гості могли забивати ще навіть третій гол, коли Габріель Соми вийшов сам на сам, а після сейва Андрія Луніна добити м'яч не зумів Хосам Айеш.

В кінцівці матчу Естерсунд глибоко сів в захист, але створити останній штурм Зоря не зуміла. В результаті, досить впевнена перемога шведів. Зоря починає єврокубковий сезон з домашньої поразки.