Кубок України. Шахтар у божевільному матчі дотиснув Зорю та вийшов до 1/4 фіналу. В перші хвилини матчу Зоря грала активніше та закономірно відкрила рахунок.

В 1/8 фіналу Кубка України Шахтар в овертаймі переміг Зорю – 4:3, передає Ukr.Media.

В нещодавньому матчі проти Маріуполя нападник Зорі Іурі травмувався, тому на вістря атаки Юрій Вернидуб поставив Артема Громова. Паулу Фонсека не взяв до Запоріжжя Бернарда та Марлоса.

В перші хвилини матчу Зоря грала активніше та закономірно відкрила рахунок. Громов віддав розрізний пас на Луньова. Максим вийшов віч-на-віч з Пятовим – 1:0. "Гірники" сигналізували арбітрам, що Максим перебував в офсайді, але Анатолій Абдула вказав на центр. На 28 хвилині Хочолава небезпечно пробивав головою – вище! За п'ять хвилин до кінця першого тайму вже Андрієвський з чудової позиції не влучив у ворота. Наприкінці першої половини поєдинку суперники обмінялися моментами. Спочатку Лунін парирував постріл Дентінью, а через секунду Степаненко вибив сферу з порожніх воріт (бив Громов).

На 51 хвилині Гордієнко замкнув фланговий простріл Караваєва – 2:0! Після другого голу португальський тренер замінив Степаненка на Коваленка. На 72 хвилині Феррейра скоротив відставання. Буквально через кілька хвилин аргентинський форвард ледве не зрівняв рахунок, але чудово зіграв Лунін. На 82 хвилині Чечер збив Тайсона та отримав другу жовту картку (першу В'ячеслав отримав кількома хвилинами раніше). В компенсований час Факундо ударом головою перевів гру в овертайм.

На старті третього тайму Лунін класним сейвом врятував господарів після пострілу Бланко Лещука. На 99 хвилині Коваленко, виконуючи простріл з флангу, влучив в Гордієнка. Від ноги Артема м'яч перетнув тонку білу лінію – 3:2 на користь Шахтаря. Тільки-но розпочався четвертий тайм, як Ігор Харатін скористався помилкою Ракицького та зрівняв рахунок! На 116 хвилині Бланко Лещук ударом з метрів 7-8 подарував "гірникам" перемогу в цьому трилері! Шикарний матч, гідний топ-чемпіонату.

Кубок України, 1/8 фіналу

Зоря – Шахтар – 3:4

Голи: Луньов, 12, Гордієнко, 51, Харатін, 106 – Феррейра, 72, 90+1, Коваленко, 99, Блан

Вилучення: Чечер, 82