На Євро-2018 з кікбоксингу українці завоювали 13 медалей. Українські кікбоксери завоювали 13 нагород чемпіонату Європи у Словенії.

У словенському місті Марібор завершився чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO у розділах поінт-файтинг, фул-контакт, лайт-контакт та сольні композиції (музичні форми), інформує UkrMedia.

На рахунку збірної 13 медалей, з них одна золота, три срібних і дев'ять бронзових, передає сайт Спортивного комітету України.

Титул чемпіона Європи серед спортсменів вагової категорії понад 91 кг у розділі фул-контакт виграв Іван Ткаченко з Черкас", - відзначили в прес-службі.

Олеся Булгакова завоювала "срібло" і "бронзу" в м'якому стилі зі зброєю. Срібні нагороди до скарбнички збірної додали Павло Замятін у лайт-контакті (74 кг) і Владислав Гіда у фул-контакті (60 кг).

Окрім Булгакової, у топ-3 європейського чемпіонату фінішували Дмитро Кругальський (фул-контакт, 57 кг), Данило Рибченко (фул-контакт, 54 кг), Юлія Демченко (фул-контакт, 60 кг), Ярослав Єфімцев (фул-контакт, 91 кг), Ілля Вознюк (лайт-контакт, 79 кг), Катерина Гладка (жорсткий стиль зі зброєю та без), Мар'ян Гуржій (м'який стиль без зброї).

До фінального протистояння на турнірі дістався й Владислав Гіда. Спортсмен, який у складі збірної представляє місто Курахове (Донеччина), боровся за золото у фул-контакті у вазі до 60 кг, однак поступився опонентові з Росії.

За кількістю медалей, завойованих на європейській першості в Мариборі, Україна посіла сьому сходинку.