"Карпати" здобули першу перемогу в чемпіонаті

Ключовим вийшов момент в середині першого тайму.

Львівські "Карпати" в четвертому турі здобули першу перемогу в чемпіонаті, обігравши у Києві "Олімпік" з рахунком 3:1. У день 50-річного ювілею виграшу львів'янами Кубка СРСР інший результат сприймався б як моветон. З іншого боку, після трьох поразок на старті значно похитнулися позиції головного тренера "Олімпіка" Жуліо Сезара. Його чорна смуга продовжилася і навряд чи перерветься у наступних двох матчах з "Динамо" і "Шахтарем". Якщо, звичайно, під час вересневої паузи не відбудеться змін.., інформує Ukr.Media.

Ключовим вийшов момент в середині першого тайму. На вході в штрафну Ді Франко зачепив Фабіньо. Було подвійне покарання — вилучення захисника "Олімпіка" і пенальті, хоча порушення було все ж до лінії штрафної. Це було вже четверте видалення гравців "Олімпіка" на старті чемпіонату! Удар Гуцуляка з "точки" воротар Пеньків парирував, але першим на добиванні був все ж пенальтист. Так урвалася рекордна серія пенальті львів'ян після восьми реалізацій. Наприкінці першої половини гості подвоїли перевагу і також здалося, що в гольовій атаці той же Гуцуляк порушив правила перш, ніж віддати пас на Понсе, а той навісив на Ді Франко.

У другому таймі перше ж падіння гравця "Олімпіка" у штрафній "Карпат" арбітр компенсував. Спокійно реалізував пенальті Політило, який тільки вийшов на заміну. Втім, інтрига померла через пару хвилин. Практично за єдину помилку воротаря Пенькова при вибиванні м'яча в поле покарав все ж той же Гуцуляк.

3:1 — ювілей "Карпат" не затьмарений, але змазаний.

2019-20, Чемпіонат України. 1-й коло. 4-й тур

Голи: Гуцуляк, 26 (0:1); Ді Франка, 42 (0:2); Політило, 62 (пенальті) (1:2); Гуцуляк, 65 (1:3)

"Олімпік": Пеньков Р.; Гришко; Зотько; Снурніцин (Пасіч Р., 31); Цимбалюк (Пасіч Е., 78); Фабіньо (до 24); Драман; Захеді (Політило, 59); Діейе; Тейшейра М.; Завійський.

"Карпати": Підківка; Халл; Дубинчак (Якимець, 70); Мартенс М.; Вербний Н.; Кучер; Ді Франко (Лейоус, 76); Войкович; Вакуленко; Гуцуляк; Понде (Дженнінгс, 81).

Попередження: Діейе, 4; Пасіч Р., 32 — Вакуленко, 35; Дубинчак, 61.

Вилучення: Фабіньо, 24.