Ліга чемпіонів. Манчестер Сіті розгромив Шахтар на харківському стадіоні Металіст. Донецький Шахтар отримав поразку від "Манчестер Сіті" у Лізі чемпіонів сезону-2019/20.

Донецький Шахтар з розгромної поразки 0:3 від "Манчестер Сіті" стартував у Лізі чемпіонів сезону-2019/20, інформує Ukr.Media.

Донецький клуб вирішив здивувати суперника зі старту і почав атакувати першим номером, правда створювати моментів біля воріт Едерсона тривалий час не виходило.

Натомість гості реалізували фактично перший 100% момент. На 24-й хвилині Ілкай Гюндоган пробив у штангу з лінії штрафного майданчика, і м'яч відскочив точно в бік самотнього Мареза. Алжирцу залишалося влучити в порожні ворота з кількох метрів

Під кінець тайму Манчестер Сіті ще раз забив. Марез проник в штрафний майданчик з правого полуфланга і вивів Гюндогана на удар. Хавбек вразив ближній кут воріт П'ятова.

У перерві Луїш Каштру зробив заміну — на поле вийшов Коноплянка, проте новачкові клубу так і не вдалося проявити своїх здібностей.

У другому таймі матч також проходив під диктовку Манчестер Сіті. Рідкісні моменти були у Шахтаря, але Мораєм, наприклад, не зумів реалізувати вихід сам на сам.

Не реалізували достатньо моментів і футболісти Манчестер Сіті, але рахунок до розгромного вони довели. Де Брюйне на 76-й хвилині вивів Жезуса сам на сам з П'ятовим, бразильський форвард був точний.

В наступному турі Шахтар на виїзді зіграє проти Аталанти.

Шахтар — Манчестер Сіті 0:3

Голи: Марез, 24, Гюндоган, 38, Жезус, 76.