Китайці замахнулися на російську власність: постраждає Абрамович. Російський олігарх нібито зацікавлений у продажу частини акцій футбольного клубу. Проте офіційного підтвердження цієї інформації поки не було.

Китайська інвестиційна компанія HNA Group зацікавлена придбати англійський футбольний клуб "Челсі", яким володіє росіянин Роман Абрамович, передає Ukr.Media.

Видання зазначає, що голова клубу Брюс Бак вже провів два раунди переговорів з представниками компанії. Мова йде про купівлю у Абрамовича 20% акцій клубу, сума потенційної операції може скласти близько ?240 млн. За інформацією газети, російський бізнесмен має намір піти на цей крок, щоб пустити отримані від продажу кошти на реконструкцію домашнього стадіону клубу "Стемфорд Брідж", а також на посилення команди.

Абрамович придбав "Челсі" в 2003 році за 140 млн у підприємця Кена Бейтса. Після придбання клубу Абрамовичем в "Челсі" розпочався найбільш успішний період в історії, він чотири рази виграв чемпіонат Англії, п'ять - Кубок країни, три - Кубок ліги, два - Суперкубок країни. Також після покупки клубу російським мільярдером "Челсі" вперше виграв Лігу чемпіонів, став переможцем Ліги Європи і Суперкубка УЄФА.

У поточному сезоні клуб лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Англії, набравши 60 очок після 25 зустрічей.